Lajmet tona janë Fiks në kohë!

Suarez me mesazh emocionues për Neymarin (FOTO)

Luis Suarez nuk po e kapërcen dot largimin e Neymarit drejt Paris Saint-Germain. Në një mesazh në “Facebook”, sulmuesi blaugranas falenderon brazilianin me lot në sy, shkruan SYRI.net. “Miku im, të uroj të gjithat e mira në të ardhmen.…

Gabimi ‘fatal’ i Adem Mikullovcit

Kryesuesi i seancës konstituive të Kuvendit, Adem Mikullovci, si deputeti më i vjetër, ka bërë një lapsus të paqëllimshëm në udhëheqëjen e tij. Ai në vend se të ndërprejë diskutimin rreth shtyres apo jo të seancës për dy orë, siç propozoi…

Noizy ka një surprizë për fansat e tij (Foto)

Ai është një nga reperat më të dashur në vendin tonë dhe diçka të tillë e dëshmon në çdo koncert të tij. Por duket se Noizy ka përgatitur sërish një surprizë për ndjekësit e tij se së shpejti do të sjellë albumin e tij më të fundit. Me…