Lajmet tona janë Fiks në kohë!

Etrit Berisha bën pritjen e vitit perball Juventusit (Video)

5

Portieri nga Kosova Etrit Berisha ka ber nje super pritje ne ndeshje qe po zhvillohet ndermjet Juventusit dhe Atalantas transmeton fiks.al./FIKS.AL