Lajmet tona janë Fiks në kohë!

Liverpool humb betejën e parë ndaj Southampton (Video)

1

Liverpool është mposhtur në gjysmëfinalen e parë të EFL Cup nga Southampton
Skuadra e Southamptonit ka bërë një hap të madh drejt finales së EFL Cup, pasi ka mposhtur Liverpoolin me rezultat minimal 1:0.

Golin e vetëm dhe të fitores në këtë ndeshje e shënoi Redmond në pjesën e parë.

Kujtojmë se Liverpool ende ka mundësi që të kaloi në finale, kur pas dy javësh do të luaj ndaj Southamptonit në Anffield Road. /Express/
http://www.dailymotion.com/video/x585r0l