Lajmet tona janë Fiks në kohë!

Messi me supeergol nga gjuajtja e lirë kalon Barcelonën në çerekfinale (Video)

3

Barcelona ka mposhtur 3:1 Athletic Bilbaon për të kaluar në çerekfinale të Copa del Rey
Skuadra e Luis Enriques ka kaluar në çerekfinale të Copa del Rey, duke mposhtur 3:1 Athletic Bilbaon.

Katalunasit tutje kaluan me rezultat të përgjithshëm 4:3, pasi ndeshjen e parë kishte përfunduar 2:1 për baskët.

Golat për Barcelonë në këtë ndeshje i shënuan treshja e sulmit, Luis Suarez, Neymar dhe Leo Messi, ndërsa për mysafirët shënoi Saborit. /Express/

Source: Barcelona 3-1 Athletic Bilbao All Goals and Full Highlights 11.01.2016 HD by vali on Rumble