Lajmet tona janë Fiks në kohë!

Pornostarja shqiptare Fatmira Sinanaj publikon videon porno (Video dhe Foto +18)

36

Shqiptarja me nënshtetësi amerikane, Myla Sinanaj, publikoi disa foto nga videoja e saj pornografike, ndërsa tani ka dalë videoja e plotë.
Madje, Sinanaj nga Kosova ka qenë e ftuar në një emision ku ka komentuar videon, arsyet përse e ka bërë dhe se si bëhet publike.

Shqiptarja tregon se videon e ka publikuar ish-shoqja e saj Farrah dhe e ka bërë për t’iu hakmarrë Kim Kardashianit, pasi shumë thonë se Sinanaj i ngjan asaj. Madje Sinanaj ka qenë edhe e lidhur me ish-burrin e Kimit, Chris Humphries.

f_1483600517-2950184