Adelina publikoi foton më të ëmbël me burrin, veshja e saj mori gjithë vëmendjen

Adelina Tahiri dhe burri i saj po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.
Këngëtarja është shumë e përfolur për jetën e saj tejet-luksoze, përcjell ORAinfo.      

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive me pastime në rrjete sociale.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar bashkë me burrin në pushime, e është veshja e saj ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/    


——————————————–
Ju pëlqeu “Adelina publikoi foton më të ëmbël me burrin, veshja e saj mori gjithë vëmendjen”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.