Home ShowBizzz Big Mama bëhet si nuse, ‘mahnit’ me pamjen në kanagjexh

Big Mama bëhet si nuse, ‘mahnit’ me pamjen në kanagjexh

0
Big Mama bëhet si nuse, ‘mahnit’ me pamjen në kanagjexh

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.
Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i humbur kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo.    

Tani ajo ka ndryshuar komplet pamjen dhe po duket gjithnjë e më tërheqëse.
Big Mamën e gjejmë shumë aktive edhe me postime të ndryshme në rrejte sociale.
Së fundi ajo ka publikuar për ndjekësit imazhe ku ajo shihet se ka filluar sezonin e dasmave.
E me këtë pamje duket se Big Mama i ka mahnitur të gjithë./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Big Mama bëhet si nuse, ‘mahnit’ me pamjen në kanagjexh”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...