Home ShowBizzz Blerona lë pa fjalë të gjithë, shkon me këtë veshje në dasmë

Blerona lë pa fjalë të gjithë, shkon me këtë veshje në dasmë

0
Blerona lë pa fjalë të gjithë, shkon me këtë veshje në dasmë

Blerona Zeqiri është një prej moderatoreve më të përfolura kosovare.
Ajo u bë pjesë e medieve në moshë shumë të re dhe që nga atëherë është shumë e pëlqyer, përcjell ORAinfo.    

Blerona është shumë aktive në rrjete sociale krahas angazhimeve të shumta.  
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një dasmë.
E me këtë veshje duket se i ka lënë pa fjalë dasmorët./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Blerona lë pa fjalë të gjithë, shkon me këtë veshje në dasmë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...