Diellza është nënë gjidhënëse, publikon foton më të ëmbël me vajzën

Para pak ditëve, ish-missi shqiptar, Diellza Kolgeci u bë nën për herë të parë.
Ajo dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova e quajtën vazjën e tyre me emrin, Helena, përcjell ORAinfo.    
Diellza nuk ka munguar me postime pasi u bë nënë.
Sot, ajo ka publikuar një foton më të ëmbël me vazjën e me të cilën na tregon se është nënë gjidhënëse./ORAinfo/