E izoluar në shtëpi, shikoni si ka përfunduar Afrona

Afrona Dika po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.
Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.  

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku tregon si po e kalon këtë periudhë e izoluar në shtëpi pas përhapjes së koronavirusit./ORAinfo/