Home ShowBizzz Edhe një festë tjetër në familjen e Shyhretes

Edhe një festë tjetër në familjen e Shyhretes

0
Edhe një festë tjetër në familjen e Shyhretes

 

Nipi i këngëtares Matin feston ditëlindjen.

Matin djali i Leartës dhe Kushtim Salihut sot feston ditëlindjen e dytë, dhe urimet për të nuk kanë të ndalur.

Ndër urimet e shumta, tërheq vëmendjen ajo e gjyshes së tij këngëtares Shyhrete Behlulit.

E cila në foton ku shihet nipi i saj Mati ja bashkëngjiti këtë urim: “Urime ditëlindjen o mjalti jem”. /Lajmi.net/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Edhe një festë tjetër në familjen e Shyhretes”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...