Edona vishet në ‘vello’, do të befasoheni si po duket

Edona Llalloshi është një emër shumë i njohur i muzikës shqiptare.
E nisi karrierën në moshë shumë të re dhe që nga fillimi ishte një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.      

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.
Së fundi ajo ka shkuar në një dasmë e është pamja e saj ajo që mori gjithë vëmendjen.    
Edona ka veshur një fustan që ngjason me vello dhe kështu po duket shumë bukur./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Edona vishet në ‘vello’, do të befasoheni si po duket”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.