Home ShowBizzz Enisi bashkë me gruan në dasmë, ju ‘shkrijnë’ me pamjen

Enisi bashkë me gruan në dasmë, ju ‘shkrijnë’ me pamjen

0
Enisi bashkë me gruan në dasmë, ju ‘shkrijnë’ me pamjen

Enis Bytyqi është një nga këngëtarët më të njohur të estradës kosovare.
Ai ka qenë aktivë sivjet me disa hite verore.    
Ai është njëri ndër këngëtarët më të pashëm të estradës sonë, përcjell ORAinfo.
Nuk ka shumë kohë i dha fund beqarisë me bukuroshen Rinën, te cilët po gëzojnë një jetë të lumtur.  
Së fundi ata kanë shkuar në një dasmë dhe nusja e Enisit është ajo që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Enisi bashkë me gruan në dasmë, ju ‘shkrijnë’ me pamjen”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...