Fustani përrallorë i Edonës merr vëmendjen edhe nga dasmorët

 

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi.

Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundi ka shkuar në dasmë e si gjithmonë shkëlqeu më fustanin dhe dukjen e saj.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Fustani përrallorë i Edonës merr vëmendjen edhe nga dasmorët”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.