Home ShowBizzz Hazan ‘mahnit’ fansat, shfaqet më tërheqëse se kurrë

Hazan ‘mahnit’ fansat, shfaqet më tërheqëse se kurrë

0
Hazan ‘mahnit’ fansat, shfaqet më tërheqëse se kurrë

Beniz Baysal është për momentin një prej aktoreve më të pëlqyera në Turqi.
Ajo u bë shumë e popullarizuar si në Turqi ashtu edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.    

Ishte roli i ‘Hazanit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ajo që e bëri tejet të njohur.  
Atë e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet mjaft tërheqëse dhe me këtë ka mahnitur fansat./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Hazan ‘mahnit’ fansat, shfaqet më tërheqëse se kurrë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...