Iu kujtohet ish e fejuara e Seldit, Dafina? Ky është i dashuri i saj

Ndarja e saj me këngëtarin Seldi Qalliu bëri bujë të madhe në rrjetet sociale, por që gjithçka ra në qetësi, e që dyshja vazhduan rrugët e tyre, shkruan Kosovarja.
Pavarësisht spekulimeve të shumta, sikurse Seldi ashtu edhe Dafina nuk shanë shumë material për publikun rreth detajeve.
Në rrjetet sociale janë që të dy aktiv, por Dafina duket se ka vazhduar jetën e saj e lumtur dhe duke mbyllur kapitujt e së kaluarës.
Në disa imazhe që ka publikuar në llogarinë e saj, ajo shihet me të dashurin e ri, madje shumë e lumtur.
Shikojeni…/Kosovarja/