Jonida Maliqi sjell një fotografi me babain

 

Jonida Maliqi e ka uruar babain me rastin e ditëlindjes.

Sot është një ditë e rëndësishme për Jonida Maliqin.

Kjo pasi babai i saj feston ditëlindjen dhe ajo ka zgjedhur që ta uroj edhe publikisht, si rrallë herë, nëpërmjet publikimit të një fotografie.

“Babushi im qofshim perhere keshtu si ne kete foto  sepse ne prehrin tend ndihem gjithnje e sigurt dhe e lumtur.Te dua sa ska fjale per ta pershkruar U befsh 1000 vjec!”, ka shkruar ajo pranë fotos ku shfaqet duke e puthur të atin./Lajmi.net/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Jonida Maliqi sjell një fotografi me babain”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.