Home ShowBizzz Kaq shumë është rritur djali i Amedës, publikojnë foton më të ëmbël

Kaq shumë është rritur djali i Amedës, publikojnë foton më të ëmbël

0
Kaq shumë është rritur djali i Amedës, publikojnë foton më të ëmbël

Almeda Abazi është modelja shumë e njohur shqiptare.
Ajo vazhdoi karrierën e saj në Turqi ku u bë tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.    

Almeda është martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan Saiysman.  
Ata tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Efehan.
Ai duket se është rritur shumë tani dhe Almeda ka publikuar foton më të ëmbël familjare./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Kaq shumë është rritur djali i Amedës, publikojnë foton më të ëmbël”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...