Kejvina nuk ndalet, e do këtë gjë nga jeta

 

Kejvina Kthellën thuajse në çdo postim të saj tërheq vëmendje me imazhet që publikon.

Vlerësohet si njëra nga modelet më joshëse shqiptare dhe jo më kot.

Ajo së fundi një Instastory ka treguar se çfarë do nga jeta.

“Dua të qëndroj zgjuar deri vonë me shokë të mirë dhe të qeshura. Dua udhëtim’, ka shkruar ajo.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Kejvina nuk ndalet, e do këtë gjë nga jeta”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.