Kida dhe Ariana nuk i respektojnë rregullat e izolimit, ‘çudisin’ me veprimin

Kida dhe Ariana janë dy shoqe të pandashme.
Ato nuk hezitojnë të na tregojnë sa shumë kohë kalojnë me njëra-tjetrën, përcjell ORAinfo.  

E ato nuk mund të rrijnë pa njëra-tjetrën as në këtë kohë ku në të gjithë vendin po bëhet apel që qytetarët të qëndrojnë në shtëpi dhe t’i shmangin kontaktet me njerëzit e tjerë.
Sot, Arian aka publikuar një foto me të cilën tregon se e e ka vizituar Kida, e ky veprim i tyre i ka befasuar ndjekësit./ORAinfo/