Kunata e rregulloi Leartën, por ku është nisur ajo me pamje si nuse

Learta Jakupi është tani një ndër personazhet më të përfolura në publik e në media.
Ajo fillimisht u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit dhe tani famën më të madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.     

Learta është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.
E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se kunata e ka rregulluar si nuse, dhe kështu ajo po duket shumë bukur./ORAinfo/