Moderatorja kosovare në hall me babain në këto ditë të vështira

 

Po vazhdon thirrja për të qëndruar brenda, për të mos dal jashtë, pasi sa më shumë lëvizje të ketë një person, aq më tepër rritet propabiliteti i infektimit me koronavirus.

Në këtë kohë izolimi, po ndodhin edhe shumë gjëra qesharake në familje, të cilat shpesh po gjejnë shprehje edhe në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

   

   

Gazetarja dhe prezantuesja e lajmeve në “RTV 21”, Leonora Dalipi, ka ndarë një moment nga zhvillimet në familjen e saj.

Protagonisti i rrëfimit të Leonores, është babai i saj, i cili duket se ka filluar ti sheh me llup gabimet e mënyren e të folurit të moderatoreve në ekran, shkruan “Kosovarja”.

Ja si e spjegon Leonora përmes postimit të saj: