Në këtë situatë të vështirë me koronavirus, Yllka merr lajmin e madh për vete dhe vajzën

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.
Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.  
Yllka ditë më parë u bë nënë e një vajze, e këtë e tregoi përmes postimeve të ndryshme.

Një nga fotot më të bukura, ishte ajo me vajzën e saj në krahë, e cila ishte një foto tejet artistike.
E pikërisht kjo foto, i dha një lajm shumë të mirë sonte Yllkës.
Ajo kishte arritur në International Baby Photografy Contest.
Një gjë e tillë duhet se e ka gëzuar shumë këngëtaren kosovare./ORAinfo/