Një baba i përkushtuar si Granit Xhaka, shikoni si e vë vajzën në gjumë

Futbollisti i mirënjohur, Granit Xhaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i pëlqyer në publik.
Ata janë përherë në qendër të medieve rozë sidomos me paraqitjet e tyre, përcjell ORAinfo.      


Çifti para pak ditëve janë bërë prindër për herë të parë dhe vajzën e tyre e pagëzuan me emrin Ayana.    
E Graniti vazhdimisht po na tregon sa baba i përkushtuar është.
Së fundi, ai ka publikuar një foto ku shihet duke e vënë vajzën në gjumë./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Një baba i përkushtuar si Granit Xhaka, shikoni si e vë vajzën në gjumë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.