Home ShowBizzz Norën e ka ‘transformuar’ grimerja, kaq e bukur është bërë

Norën e ka ‘transformuar’ grimerja, kaq e bukur është bërë

0
Norën e ka ‘transformuar’ grimerja, kaq e bukur është bërë

Nora Istrefi cilësohet me të drejtë si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare.
Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë, përcjell ORAinfo.    

Norën e gjejmë tejet aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.  
Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se posa ka dalë nga grimerja e me këtë pamje po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Norën e ka ‘transformuar’ grimerja, kaq e bukur është bërë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...