Nusja e Labit vishet si një zonjë e rëndë, lë pas të gjitha me pamjen

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.
Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.      

Është Qëndresa ajo më aktivja në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj.    
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në komplete të zeza e me këtë pamje po duket si një zonjë e rëndë./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Nusja e Labit vishet si një zonjë e rëndë, lë pas të gjitha me pamjen”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.