Home ShowBizzz Nusja e Nexhatit në dasmë me komplete të bardha, vëmendjen marrin kilogramët e saj

Nusja e Nexhatit në dasmë me komplete të bardha, vëmendjen marrin kilogramët e saj

0
Nusja e Nexhatit në dasmë me komplete të bardha, vëmendjen marrin kilogramët e saj

Xhevahire Osmani është gruaja e këngëtarit të njohur, Nexhat Osmanit.
Tashmë ajo është mjaftë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.    

Xhevahirja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.  
Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur në të bardha dhe po duket paksa e plotë./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Nusja e Nexhatit në dasmë me komplete të bardha, vëmendjen marrin kilogramët e saj”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...