Publikohet dueti mes Art Abazit dhe Llunit (VIDEO)

 

Ashtu siç edhe u paralajmërua, bashkëpunimi mes Art Abazit dhe Llunit është publikuar sot në YouTube.

Kënga quhet “Dora jote” dhe u punua nga Gent Myftaraj me tekst nga Fifi dhe Lluni.

 

 

Ky është dueti i parë mes këtyre dy artistëve.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al