Home ShowBizzz Reperi Stresi shkel në zebra një këmbësore në Prishtinë

Reperi Stresi shkel në zebra një këmbësore në Prishtinë

0
Reperi Stresi shkel në zebra një këmbësore në Prishtinë

 

Reperi problematik shqiptar Stresi, i cili njihet për skandalet e shumta, për shkak të të cilave shpesh përfundon në polici, së fundmi është përfshirë në një aksident në Kosovë.

Siç shihet në fotot e siguruara, aksidenti ka ndodhur tek “Qafa”, ndërkohë që qytetarja ishte duke kaluar zebrat, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Policia kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Reperi Stresi shkel në zebra një këmbësore në Prishtinë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...