Roberti ia mori vajzën Norës, shikoni ku e ka dërguar

Nora Istrefi dhe Robert Berisha para pak ditësh i dhanë fund martesës dhe lidhjes së tyre disa vjeçare.
Lajmin e ka konfirmuar Roberti përmes një postimi në Instagram, përcjell ORAinfo.      

E disa ditë pas ndarjes, Nora ka filluar pushimet luksoze bashkë me vajzën e saj.    
Pasi u kthye, Roberti nuk ka hezituar ta marrë vazjën e me të cilën kanë shkuar për t’u argëtuar në një vend me lodra./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Roberti ia mori vajzën Norës, shikoni ku e ka dërguar”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.