Shyhrete Behluli zgjedh fjalët më të ëmbla për djalin e saj

Sot feston ditëlindjen djali i Shyhrete Behlulit, këngëtarja zgjedh fjalët më të ëmbla për të.
Ka festë në familjen e Shyhrete Behlulit.  
Kushtrim Salihu djali i këngëtares shqiptare Shyhrete Behlulit sot hyn në moshë të re, shkruan lajmi.net.
Dhe në këtë ditë pranvere nëna e tij ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar.
“Erdhe ne jete ne diten e pranveres,pranvere i mbushe zemrat tona! Gezuar ditelindjen ylli jem” ka shkruar Shyhretja në foton e publikuar pran të birit.
Kushtirmi është në lidje bashëshortore tash e disa vite me Learta Jakupin dhe kanë edhe një djalë të quajtur Matin.