Home ShowBizzz Skerdi surprizon sot fansat (FOTO)

Skerdi surprizon sot fansat (FOTO)

0
Skerdi surprizon sot fansat (FOTO)

 

Skerdi ka një surprizë për fansat sot.

Ai paralajmëroi mbrëmë një këngë për të cilën tha se e ka shumë për qejf dhe se është realizuar para pesë vitesh.

Artisti njoftoi fansat se një projekt me titull ‘Goodbye’ del sot në orën 17:00.

Vlen të ceket që kënga vjet me titra dhe është ritmike./Prive.al

                   View this post on Instagram                            

Dicka per ju sot❤️ #GOODBYE Prod by @joniad.banush

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on

 

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Skerdi surprizon sot fansat (FOTO)”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...