Sonte natë e madhe, Afërdita përgati hallvë

Afërdita Demaku është një emër shumë i njohur për publikun kosovar.
Ajo është një këngëtare shumë e dashur dhe këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, përcjell ORAinfo.  


Afërdita është shumë aktive me këngë e projekte të reja.
Përveç kësaj ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.
Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se për Natën e Madhe ajo ka përgatitur hallvë./ORAinfo/