Temperaturat e larta Libertën e detyrojnë të del në këtë gjendje

 

Bëhet fjalë për Liberta Spahiun, e cila shquhet për linjat joshëse dhe seksi trupore.

Zeshkania është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e jetës.

Bukuroshja së fundi ka publikuar disa fotografi të njëpasnjëshme në llogarinë personale në Instagram teksa shihet mjaft atraktive pranë një pishine gjersa është e veshur në bikini të zi.

Theksojmë se modelja deri më tani kurrë nuk është përfolur për ndonjë romancë duke e mbajtur larg syrit të publikut jetën sentimentale.

Ndryshe, Liberta do ta shohim edhe në sezonin e ardhshëm në projekte të ndryshme si prezantuese e shouve televizive shqiptare.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Temperaturat e larta Libertën e detyrojnë të del në këtë gjendje”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.