Tolga i kushton fjalë zemre djalit të sapolindur

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të parë

Tolgahan Sayisman përmes rrjeteve sociale i ka dedikuar fjalë zemre djalit të tij, shkruan lajmi.net

Ai publikoi një fotografi, në të cilën tregon se si e kanë dekoruar dhomën e spitalit, ku Almeda e solli në jetë djalin

“Tani ka një rrahje zemre

Mirë se erdhe në familjen tonë, djali im i dashur”, ka shkruar Tolga

Për ndryshe, Almeda dhe Tolga kanë vendosur që djalit t’ia vendosin emrin Efehan